Polityka prywatności

Niniejsza Polityka prywatności dotyczy korzystania z formularza kontaktowego „Ikropka”' R.Czekaj, R.Suma s.c. („Ikropka”) na stronie https://ikropka.com/#contact i jest skierowana do jego użytkowników („Użytkownik”).

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących niniejszej polityki prywatności lub ochrony danych osobowych prosimy kontaktować się z administratorem danych – wspólnikami Ikropka, ul. Józefa Kustronia 56a 30-433 Kraków lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: info@ikropka.com

I. Dane zbierane przez Ikropkę

I. A Dane zbierane podczas wypełnienia formularza
Użytkownik rejestrując się w Ikropka podaje swoje dane dobrowolnie.
Użytkownik podaje imię i nazwisko, nazwę firmy i adres email.

I. B Dane zbierane automatycznie
Podczas wizyty Użytkownika na stronie Ikropka automatycznie zbierane są dane adresu IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego. Dane te mogą być zbierane przez pliki „cookies” („ciasteczka”), system „Google Analytics”.

II. Cele przetwarzania danych przez Ikropkę

Dane podane przez Użytkownika podczas rejestracji są wykorzystywane wyłącznie do umożliwienia Użytkownikowi kontktu z przedstawicielami Ikropki.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań statystycznych Użytkowników na stronie Ikropki.

Dane Użytkownika są udostępniane Prezesowi Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz organom ścigania i organom wymiaru sprawiedliwości na mocy przepisów prawa.

Za dodatkową zgodą Użytkownika dane mogą być wykorzystywane są w celach marketingowych.

III. Prawa Użytkownika

Użytkownikowi przysługuje prawo do:

  1. dostępu do swoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  2. żądania sprostowania danych,
  3. do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  4. wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  5. do ograniczenia przetwarzania danych,
  6. wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  7. przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.

Prawa Użytkownika wynikają z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”).

IV. Zabezpieczenie danych

Ikropka stosuje odpowiednie środki do zabezpieczenia danych Użytkownika.

V. Zmiana Polityki Prywatności

Ikropka zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej Polityki Prywatności, o czym Użytkownicy zostaną poinformowani na stronie Ikropka lub za pomocą wiadomości email.